Hakkımda

Merhabalar Esra Hoca ben. Marmara Üniversitesi Matematik Bölümünden 2015 tarihinde mezun oldum. 6 yıldır özel kurumlarda matematik-geometri öğretmenligi yapmaktayım. Bu alanda özel ders deneyimim ise 10 yılı aşkındır. Matematik alanina hakimiyet konusunda iddialı olduğumu söylemeliyim. Alanda iyi olduğum kadar öğretme konusunda da başarılıyım. Öğrenciye bağlantı kurdurup analiz yaptırarak öğretmeye çalışırım. Konu detayli bir şekilde ele alınıp bol soru çözdükten sonra öğrenci ödevlendirilir.

Matematik öğretmenin yanı sıra öğrenciye koçluk yapıyorum. Sınava hazırlik gruplarında (tyt-ayt-lgs) diğer derslerindeki durumları takip edip öğrenciyi yönalendiririm. Ara sınıflarda ise  okul basarisi takilip konuyu öğretirken öğrenciyi lise veya üniversite sınavlarında çıkan sorulari çözebilecek nitelikte yetiştirmeye çalışırım. 

Öğrenciyle iletişimim iyidir.  Sevgi bağı kurduktan sonra öğrenciyi derse ve verilen görevlendirmelere çekmeyi sağlarım.

Yüzeysel çalışmak, 1 saat anlatıp kaçmak yapımda yoktur. Her öğrencim benim için özeldir. Özel hissettirir  ve emeğimi asla esirgemem...

EĞİTİM
marmara üniversitesi
Meslek
matematik öğretmeni
Yaşadığı Şehir
İstanbul

ÖNE ÇIKAN YAYINLAR

Hiç öne çıkan yayın bulunmuyor.

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Hiç öne çıkan yayın bulunmuyor.