Hakkımda

Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı mezunuyum.
7 yılı geçkin bir süredir, bire bir olarak enstrüman eğitimi veriyorum. Birçok yaş grubuyla ve bir çok öğrenci tipiyle ders yapma fırsatı buldum. Bu süreç de bana, öğrencinin dilinden iyi anlama özelliğini verdi.

Motivasyon eksikliği çağımızın temel sorunu, teknoloji çocuklarımızın elinden sabır özelliğini tamamen alıyor. Öğrencilerime emeği, sabreden derviş olmayı ve bunun sonucunun güzelliğini göstermeyi çok seviyorum. İletişim konusunda birçok öğrenci tipiyle çalıştım, her öğretmen her öğrenciyle anlaşamayabilir. Bunu ancak ders içerisinde, birbirinizi gözlemleyerek anlayabilirsiniz. Lütfen ne çocuklarınız ne siz, iyi iletişim kuramadığınızı düşündüğünüz bir eğitmenle ÇALIŞMAYIN. Eğitimci, gelişiminizi tetikleyen önemli unsurlardan biridir.

Bu yola baş koyacaksanız emek vermeniz gerekecek, çabalamaya hazırsanız olmalısınız. Hobi amaçlı öğrenmek isteyen kişi bile, temel aşamayı geçmek için çaba sarf edecektir. Çalgılar bir arkadaş gibidir, ona zaman ayırmazsanız sizden uzaklaşıp gider. Onunla yakınlık kurup emeğinizi ve çabanızı sunarsanız mutlaka cevap verecektir.

Hazırım, diyorsanız; hayırlı olsun. Buyrun başlayalım...

EĞİTİM
Dokuz Eylül Üniversitesi Müzik Öğretmenliği
Meslek
Müzik Öğretmeni
Yaşadığı Şehir
İzmir

ÖNE ÇIKAN YAYINLAR

Hiç öne çıkan yayın bulunmuyor.

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Hiç öne çıkan yayın bulunmuyor.