Geri
18 Nisan 2021

Hakkımda Yazısı Ekleme

Kullanıcıların profilinizi ziyaret ettiğinde size mesaj atmadan önce ilk olarak hakkınızda bilgi sahibi olmak istediğini unutmayın. Hakkımız da yazı yazarak kendimizi kısaca tanıtabilir, deneyimlerimizden bahsedebilir, bizi diğer eğitmenlerden ayıran yönlerimizi anlatabilir, eğitimimiz ile kullanıcıların neler kazanacağından bahsedebiliriz. Bu sayede kullanıcıların dikkatini daha fazla çekebilir, kişisel sayfamıza daha çok ziyaret alabiliriz. Bu yazımızda adım adım nasıl hakkımda yazısı ekleriz onu öğreneceğiz. Yazıyı okumak yerine doğrudan nasıl eklendiğini görmek için videoyu izleyebilirsiniz.

 

Örnek hakkımda yazıları görmek için sizin için önceden oluşturulmuş örnek hesapları inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Örnek hesapları incelemek için

 

🟡 ADIM 1

Yan menü yer alan ayarlar sekmesine tıklayıp açılan kısımdan "hakkımda yazısını güncelle" ye tıklıyoruz.

 

🟡 ADIM 2

Karşımıza gelen panelde hakkımızda bilgiler veriyoruz. Yazının çok uzun olmamasına net ve açıklayıcı, bilgilendirici olmasına dikkat ediyoruz.

( kendimizi kısaca tanıtabilir, deneyimlerimizden bahsedebilir, bizi diğer eğitmenlerden ayıran yönlerimizi anlatabilir, eğitimimiz ile kullanıcıların neler kazanacağından bahsedebiliriz. )